top of page


 TURUNDUSKLUBI
PERE

TalTech Turundusklubi on tudengiorganisatsioon, mis koondab turunduse huvilisi üliõpilasi ja pakub neile mitmekülgseid võimalusi arenguks ning ühtehoidvust. Klubi eesmärk on mitte ainult jagada teadmisi ja praktilist kogemust turundusvaldkonnas, vaid ka luua tõeline peretunne oma liikmete vahel.

Klubi liikmetel on võimalus osaleda erinevates praktilistes projektides, nagu näiteks sotsiaalmeedia haldamine, ürituste korraldamine ja kõik muu marketing teemadega seonduv. Need projektid annavad tudengitele võimaluse rakendada oma teoreetilisi teadmisi reaalses maailmas ning saada hindamatu kogemus turundusvaldkonnas.

Klubi liikmed moodustavad omavahel tiheda sideme ning loovad sõprussuhteid ja kontakte, mis kestavad sageli ka pärast ülikooli lõpetamist. Turundusklubi pakub tudengitele võimalust üksteiselt õppida, koos töötada ja ühiseid eesmärke saavutada. Klubi korraldab ka mitteametlikke üritusi ja väljasõite, mis aitavad liikmetel lõõgastuda ning omavahel veelgi lähedasemaks saada.

TalTech Turundusklubi on seega palju enamat kui lihtsalt tudengiorganisatsioon – see on ühtehoidva kogukonna ja turundushuviliste perekond, mis pakub praktilist kogemust, uusi teadmisi ja elukestvaid sõprussuhteid. Klubi liikmetele avanevad unikaalsed võimalused enesetäiendamiseks ning turundusmaailmas edukaks tegutsemiseks.

Kas tunned, et Turundusklubi on midagi, millest soovid ka ise osa olla?

Yellow Flower
TK_Juhatus_edited
TK_tore
TK_escaperoom
TK_pere


 Millega me tegeleme?

TalTech Turundusklubi tegeleb mitmete erinevate tegevustega, mis aitavad liikmetel arendada oma turundusalaseid oskusi ja kogemusi ning luua sidemeid turundusvaldkonna spetsialistidega. Allpool on toodud mõned peamised tegevused, millega turundusklubi tavaliselt tegeleb:

  1. Praktilised projektid: Klubi liikmetel on võimalus osaleda erinevates praktilistes projektides, näiteks turunduskampaaniate loomine, sotsiaalmeedia haldamine, brändingu strateegiate väljatöötamine, turu-uuringud jne. 

  2. Koolitused ja töötoad: Turundusklubi korraldab regulaarselt koolitusi, töötubasid ja seminare, kus turunduseksperdid jagavad oma teadmisi ja kogemusi erinevatel turundusteemadel. Need koolitused võivad hõlmata teemasid nagu sotsiaalmeedia, digiturundus, sisuturundus, turundusstrateegiad jne. 

  3. Ürituste korraldamine: Turundusklubi võib korraldada erinevaid turundusalaseid üritusi, näiteks konverentse, paneeldiskussioone, võrgustumisõhtuid ja turundusvõistlusi. 

Need on vaid mõned näited sellest, millega turundusklubi võib tegeleda. Klubi tegevused võivad olenevalt aastast ja liikmete huvist varieeruda, kuid üldiselt püüab klubi pakkuda oma liikmetele mitmekesiseid võimalusi turundusvaldkonnas arenguks ja praktiliseks kogemuseks.

 

TURUNDUSKLUBI JUHATUS 2023/24

Turundusklubi juhatusel on oluline roll klubitegevuse sujuva toimimise tagamisel. Juhatuse liikmetel on erinevad valdkonnad, millel eest nad vastutavad ning mille nad peavad silma peal hoidma.

TK_Daniel_2_edited.jpg

Daniel Aasorg

Esimees

TK_Margit_edited.jpg

Margit Täht

Turundus- ja kommunikatsioonijuht

TK _Maria_edited.jpg

Dyavolessa-Maria Kuittinen

Personalijuht

TK_Lepo_edited.jpg

Lepo Kisand

Projektide juht

bottom of page